Biuro nieruchomości – Wałbrzych

Budownictwo, Posadzka epoksydowa, Przewierty sterowane
Biuro nieruchomości – Wałbrzych
188

Views

biuro nieruchomości (7)Sprzedaż mieszkania
Sprzedając mieszkanie zawsze jest ten sam problem. My chcemy sprzedać jak najdrożej, kupujący chce kupić jak najtaniej. Rzadko można w takiej sytuacji dojść do porozumienia. Główny problem leży w tym, że najczęściej żaden z nas nie jest fachowcem w kwestii nieruchomości.

W takiej sytuacji najlepiej jest zatrudnić biuro nieruchomości. Niektórzy mogą powiedzieć, że jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto, ale zastanówmy się nad tym dłużej. Nie chcemy najmować biura nieruchomości, bo szkoda pieniędzy. Ustalamy sobie stawkę za mieszkanie, dajemy ogłoszenie i czekamy. Może się okazać, że nieświadomie znacznie zawyżyliśmy ofertę. Biuro nieruchomości oraz osoby prywatne jedno po drugim, zgłaszają się obejrzeć mieszkanie. Chcą negocjować, a my twardo obstawiamy przy swoim. Tak mogą czasem minąć lata.

Problem tkwi w tym, że jeśli nawet w końcu po paru latach znajdziemy chętnego na zakup, to przez te parę lat pieniądze, które mogliśmy mieć wcześniej, zarobiły by tą różnicę z nawiązką. Oto dlaczego warto wynająć biuro nieruchomości.

Nasze pozostałe artykuły tematyczne o budownictwie:

Review Overview
User Rating:
0/5
(195 votes)
Tags: , , , , , , , , , ,
Written by admin