Budownictwo modułowe

Budownictwo modułowe
366

Views

Budownictwo modułoweBudownictwo modułowe, czyli prefabrykacja gotowych modeli przestrzennych to jedna z największych nowości na polskim rynku. Pozwala ona na wznoszenie obiektów w bardzo krótkim czasie, a dodatkowo sprzyja redukcji kosztów budowy.
Korzystając z budownictwa modułowego możemy zrealizować inwestycje mieszkaniowe, deweloperskie, komercyjne, a nawet zespoły garaży czy pawilonów handlowych. Poszczególne moduły w całości produkowane są w fabryce na konkretne zamówienie. Często są one już wyposażone w instalacje, wylewki, gładzie czy nawet gotowe łazienki i kuchnie, a na placu budowy odbywa się tylko ich złożenie w całość. Dzięki temu, że wykonanie modułów odbywa się w fabryce, ich produkcję można rozpocząć jeszcze przed załatwieniem wszystkich formalności związanych z rozpoczęciem budowy. Podobnie jak w przypadku tradycyjnej budowy do wykonania pozostają jeszcze przyłącza mediów, fundamenty lub płyta fundamentowa oraz wykończenia wnętrz i aranżacje poszczególnych pomieszczeń.
Jednym z nielicznych minusów tego typu budownictwa jest powtarzalność modułów i ograniczone sposoby aranżacji zewnętrznej wynikające właśnie ze specyficznego procesu produkcji.

Nasze pozostałe artykuły tematyczne o budownictwie:

Review Overview
User Rating:
0/5
(324 votes)
Tags: Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, Tanie multiplikatory, fluorokrzemian glinu, blog początkującego elektronika, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, biceps 34cm, turnabol, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, Szamba Betonowe Piaseczno, Fotoodmładzanie żary, balayage kraków
Written by admin